Cílem předškolního vzdělávání není dovést všechny děti na stejnou výkonnostní úroveň, ale vytvořit co nejlepší podmínky pro přirozený osobnostní rozvoj.

Mateřská škola Vilémov

Mateřská škola je součástí Základní školy Vilémov. Provoz mateřské školy je od 6.30 do 16 hod.

Základní škola a Mateřská škola Vilémov je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Vilémova, ale i z blízkého okolí. Ve Vilémově je dvoutřídní mateřská škola, jejíž budova je součástí budovy Základní školy I .stupně.

V naší mateřské škole se snažíme rozvíjet samostatnost a sebevědomí dětí, položit základy celoživotního vzdělávání všech dětí podle jejich možností, zájmů a potřeb.

Personální obsazení

Ředitel Základní a mateřské školy: Mgr. Robert Štefánek

Vedoucí učitelka: Jana Trojanová

Učitelky třídy Berušek (mladší děti) : Michaela Mrkvičková, Jana Pecová

Učitelky třídy Sluníček: Jana Trojanová, Lucie Zemanová (zastupující p. učitelka za mateřskou dovolenou)

Bc. Eliška Suchomelová, Dis.(mateřská dovolená)

Asistent pedagoga třídy Sluníček: Aneta Hájková

Školnice: Eva Skokanová

Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování pro děti mateřské školy, žáky základní školy a zaměstnance. Jídla jsou připravována podle receptur schválených MŠMT.

Výdej obědů v MŠ od 12.00 hod.

Personální obsazení školní jídelny

Vedoucí školní jídelny: Ivona Altmanová